Ne vedem pe 20 si 21 octombrie 2018 in MegaMall

  

Sambata 20 octombrie Duminica 21 octombrie
Zona Art
Ora Atelierul Ora Atelierul
12:00-17:30 Atelier Game Art 12:00-17:30 Atelier Game Art
12:00-18:00 Tinmar: Cabina Foto 12:00-18:00 Tinmar: Cabina Foto
12:00-13:00 Rost de joaca – despre oxigen 12:00-13:00 Rost de joaca – fluturele – miracolul transformarii
12:30-13:30 Rost de joaca – reciclare creativa 12:30-13:30 Rost de joaca – reciclare creativa
12:30-14:30 Desene live cu Sasha si Ana 12:30-14:30 Desene live cu Sasha si Ana
13:30-14:30 Rost de Joaca – zbor in spatiu 13:30-14:30 Rost de Joaca – despre oxigen
14:00-15:00 Atelier cu Mariposa 14:00-15:00 Atelier cu Mariposa
15:00-16:30 Claudia – Pictura pe textile 15:00-16:30 Claudia – Pictura pe textile
16:00-17:30 Rost de joaca – reciclare creativa 16:00-17:30 Rost de joaca – reciclare creativa
16:00-17:30 Pictura pe apa 16:00-17:30 Pictura pe apa
16:30-17:30 Rost de joaca – despre oxigen 16:30-17:30 Rost de joaca – Fluturele – miracolul transformarii
12:00-18:00 Opera Comica Pentru Copii: ateliere si jocuri 12:00-18:00 Opera Comica Pentru Copii: ateliere si jocuri
Scena Mare
12:00-12:20 Deschidere Festival Bibi Show 12:00-12:30 Deschidere Festival Bibi Show
12:20-12:30 Youtube meets Science 12:30-12:45 Selfie cu Youtuberii preferați
12:30-12:50 Selfie cu Youtuberii preferați 12:45-13:15 Moment foto Youtubers Meet Science
12:50-13:20 Experimente Fun Science Show Scena + Nor în Laborator (terasă) 13:15-13:50 Experimente Fun Science Show Scena + Nor în Laborator (terasă)
13:20-13:30 Dany Negoescu & Karina Maria Sing-along 14:00-14:15 Andreea Bostanica show
13:30-13:45 Deeix Dance Moment 14:15-14:30 Deeix Dance Moment
13:45-14:10 iNicolas + Geniustin + AndreiRo + Best Noris+ Cristi Batrînu Youtube challege 14:30-14:50 iNicolas + Geniustin + AndreiRo + Best Noris Youtube challege
14:15-14:35 Moment special 14:50-15:10 Maya Pop Show
14:35-14:45 Premiere Roboti 15:10-15:15 Premiere Roboti
14:45-15:25 Stiinta si tehnica, Cristian Roman & Profesorul Trăsnit Spooky show 15:20-15:40 Moment Special SCIKIDS
15:30-15:50 Alex Bogdan Doppleganger’s tricks 15:45-16:00 Alex Bogdan Doppleganger’s tricks
16:00-16:50 Science Show by Cristian Stănescu 16:00-16:50 Science Show by Cristian Stănescu
17:00-17:30 Claudia Stroe Bubble Show 17:00-17:30 Transforming Robots, looking for Bumblebee
17:30-17:50 Scoala Next Star Studio 17:30-17:50 Școala de canto Next Star Studio
17:50-18:00 The End 17:50-18:00 The End
Zona Tech
12:00-18:00 Gadget Way-Robot Robotis, 3Doodler Pen 12:00-18:00 Gadget Way-Robot Robotis, 3Doodler Pen
12:00-18:00 RoboFun Print 3D 12:00-18:00 RoboFun Print 3D
12:00-18:00 Playstation Astro Bot: Rescue Mission/Blood & Truth 12:00-18:00 Playstation Astro Bot: Rescue Mission/Blood & Truth
12:00-18:00 Asus 12:00-18:00 Asus
12:00-18:00 Robot Academy 12:00-18:00 Robot Academy
12:00-14:30 Competitie Roboti LEGO 12:00-14:30 Competitie Roboti LEGO
12:00-18:00 Asociatia CRESTEM:lego 12:00-18:00 Asociatia CRESTEM:lego
12:00-18:00 Roboți și ozoboți cu Școala IT 12:00-18:00 Roboți și ozoboți cu Școala IT
Zona SCI
12:00-18:00 Fereastra către Știință: Science Quizz 12:00-18:00 Fereastra către Știință: Science Quizz
12:00-18:00 Fabrica de Experimente 12:00-18:00 Fabrica de Experimente
12:00-18:00 Știință pe Pâine 12:00-18:00 Știință pe Pâine
12:00-18:00 Hobber: Experimente cu magneți 12:00-18:00 Hobber: Experimente cu magneți
12:00-18:00 Orășelul Cunoașterii 12:00-18:00 Orășelul Cunoașterii
Zona Edu
12:00-18:00 Scoala de Sah cu piese gigantice 12:00-18:00 Scoala de Sah cu piese gigantice
12:00-18:00 Centru Edulier: atelier de surubarit, megarebus, ghidul testoasei, Lexy 12:00-18:00 Centru Edulier: atelier de surubarit, megarebus, ghidul testoasei, Lexy
12:00-18:00 Epson: desen interactiv 12:00-18:00 Epson: desen interactiv

 

 

Mulțumim, împreună facem știința să existe!